Mu Kampüs' te Eğitim

Eğitim Sistemimize Genel Bakış

Mükemmellik Taahhüdü

Mu Kampüs, tüm öğrencilerimize, onları en iyi sosyal ve kültürel hayata hazırlamak için ödüllendirici ve teşvik edici faaliyetler sağlayan geniş ve dengeli bir müfredat sunmayı amaçlamaktadır.

İster kitaplarımız ister uygulamalı eğitim olsun, her öğrencinin daha iyi puanlar ve daha parlak bir gelecek için her konuda eksiklerini gidermek ve onları her açıdan profesyonelce geliştirmek için her şeyi yapıyoruz.

Uzman Eğitimciler

Alanında uzman eğitmen kadromuz, öğrencilerimiz için profesyonel eğitim programları uygular. Öğrenci merkezli ders işleme metodlarıyla öğrenim oranlarını üst seviyelere taşır.

Performans Takibi

Uzman eğitimcilerden oluşan rehberlik servisimiz öğrencilerimizle bireysel olarak ilgilenir ve onların başarı takibini yapar. Öğrenci ile rutin görüşmelerin dışında gerekli durumlarda görüşme sıklığını bireysel olarak artırır.

Soru - Cevap Uygulaması

Mobil uygulamamız sayesinde öğrencilerimiz çözemedikleri soruları eğitmenlerine kolayca sorabilir. Yapmaları gereken tek şey çözemedikeleri sorunun fotoğrafını çekip ders seçimi yapmak. Branş öğretmeni soruyu en kısa zamanda yanıtlar ve öğrenci yine mobil uygulama üzerinden çözümü görüntüler.

Veli Bilgilendirme Sistemi

Mobil uygulamamız sayesinde velilerimiz öğrencilerinin devamsız ve ödev takibini anlık olarak yapabilmektedir. Ayrıca velilerimiz öğrencinin durumunu öğrenmek için istediği vakit halkla ilişkiler birimimizle görüşebilmektedir.

Ölçme ve Değerlendirme Sistemi

Yapılan tüm sınavlar detaylıca analiz edilir ve öğrencinin eksik olduğu konular tespit edilir. Elde edilen sonuçlar veli ve öğrenciyle anlık olarak paylaşılır.

Zengin İçerikli Yayınlar

Kaliteli yayınlarımız sayesinde, öğrencilerimiz tüm sınavlara mükemmel konu anlatım kitapları ve yeni nesil sorularla hazırlanmış soru bankalarıyla hazırlanır.

Mu Kampüs

VIP Eğitim Programı

Kişiselleştirilmiş Ders Ortamı

Dersler öğrencinin isteğine göre bire bir veya grup ortamında yapılır. Gruplarımız en fazla dört kişiden oluşmaktadır.

Eğitim ve Kariyer Koçluğu

Sınava hazırlık sürecinde öğrencinin tüm çalışma programı hazırlanır ve takibi yapılır. Program sonunda tercihleri için bire bir rehberlik görüşmeleri ile kariyer planlaması oluşturulur.

Kişiselleştirilmiş Ders Notları

Öğrenciye uygun olarak hazırlanmış ders notları ile öğrenim pekiştirilir ve ders bitiminde işlenen konuyla alakalı kazanım değerlendirme testleri öğrenciyle paylaşılır.