Hakkımızda

Mu Kampüs Kişisel Gelişim Kursu

Mu Kampüs’te bizler, sorgulayan genç beyinlerin bizimle birlikte öğrenmesi ve büyümesi için destekleyici ve ilham verici ortamlar sunuyoruz. Kendinden emin ve yaratıcı düşünürler yetiştirmek için çalışıyoruz ve onların geleceğiyle gerçekten alakalı bir eğitim vermeyi amaçlıyoruz.

Kursumuzda 5, 6, 7 ve 8. sınıf öğrencilerimiz, müfredatlarına uygun olarak hazırlanmış ders programları ile  hem okul sınavlarına hem de LGS’ye (Liseye Geçiş Sınavı) en doğru biçimde hazırlanır.  Eğitim-öğretim sezonu boyunca tüm süreç, alanında uzman rehberlik servisimiz tarafından kontrol edilir.

Kurucularımız

Mu Kampüs’ te geçen her gün, bünyemizdeki tüm öğrenciler ve yetenekli personel ile bir nimet gibidir.

Mustafa Çelik — Kurucu
Bir Bakışta Mu Kampüs
Misyonumuz

Mu Kampüs okulundaki misyonumuz, zenginleştirilmiş bir eğitim programı sunarak her çocuğun benzersiz yeteneklerini ve potansiyelini geliştirmektir. Uygulamalı bir yaklaşımla mükemmellik için çalışıyoruz. Kökleri yenilikçi müfredatımıza dayanan eğitim sistemimiz; üretken, ilgili ve entelektüel açıdan meraklı bireyler yetiştirir.

Vizyonumuz

Modern, ilgili ve öğrencilere daha parlak bir geleceğe sahip olmaları için ilham veren bir kültürümüz var. Öğrenmeye yaklaşımımızda kararlıyız, düşüncemizde yaratıcı ve hırslarımızda cesuruz.

Felsefemiz

Mu Kampüs‘ te çocuk merkezli bir eğitim anlayışı izliyoruz. Çocukluktan  yetişkinliğe kadar bilimsel gözlemlere dayananan fikir sistemi oluşturduğumuza emin oluyoruz. Bir çocuğun doğal olarak meraklı olduğuna, destekleyici ve özenle hazırlanmış bir ortamda öğrenmeye başlama yeteneğine sahip olduğuna inanıyoruz.